Súťaž o najkrajšiu knižnú záložku

Keďže marec je mesiac knihy a každá pekná knižka si zaslúži mať aj peknú záložku, pripravili sme pre deti súťaž o najkrajšiu knižnú záložku!

Záložky zhotovené ľubovoľnou technikou nám, prosím, noste na detské oddelenie knižnice spolu s vašim menom a vekom najneskôr do 25. 4. 2015, následne ich všetky naraz zašleme na adresu vydavateľstva Fragment, ktoré je vyhlasovateľom súťaže.

Po vyhodnotení súťaže budú všetky vaše záložky rozoslané do knižníc po celom Slovensku, kde sa im potešia aj ostatné deti. Možno aj ty natrafíš práve na tú svoju!

Tvorcovia najkrajších záložiek získajú pekné knižky a ich dielka budú zverejnené na stránke Vydavateľstva Fragment a aj na Facebooku na stránke Kocúrik Fragmentík.

Vyhlasovateľ súťaže: Knižný klub Fragment v spolupráci s Oravskou knižnicou Antona Habovštiaka v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja.