Výstava fotografií So snehom v duši

Výstava fotografií: So snehom v duši

Pozývame vás na výstavu fotografií s názvom So snehom v duši, ktoré nafotil Ján Brunčák, fotograf a adrenalínový nadšenec.

Príďte si vychutnať atmosféru zachytenú vysoko v horách a možno splitboarding učaruje aj vám. Malú ukážku z jeho úžasnej tvorby nájdete v oknách knižnice.

Výstava potrvá do 31. 01. 2023

Tešíme sa na vás.
S knižnicou na každom kroku.

Autor o sebe

Ahojte. Moje meno je Janči. Som fotografom a záhradným architektom. Fotografia je mojou vášňou a prácou už veľa rokov. Skôr ako som sa dostal k prvému fotoaparátu, som skúsil snowboard. Bola to láska na prvý pokus. Odvtedy je zima mojim najobľúbenejším ročným obdobím a počas jej trvania trávim vonku veľa času. Samozrejme aj s fotoaparátom. V začiatkoch som sa pohyboval len v lyžiarskych strediskách, ale postupne ma to začalo ťahať ďalej a vyššie. Keď som presedlal na splitboard otvorili sa mi zrazu nekonečné možnosti. Od toho času som začal stretávať v horách ľudí s podobnou vášňou a stali sa mi aj inšpiráciou pred objektívom. Mať možnosť zachytiť človeka v pohybe v tomto často nehostinnom prostredí ma napĺňa a dáva mi tým možnosť vyjadriť vnímanie samého seba, mojich pocitov a vizuálnych vnemov z prostredia. Poďte a nechajte ma sprevádzať vás krásou zimy a spoznajte trošku ľudí, pre ktorých nie je len ročným obdobím.

Viac na janbruncak.com

Oravská knižnica Antona Habovštiaka