Keď spojíme sily, pôjde nám to lepšie

Veríme, že keď spojíme sily, pôjde nám to lepšie! Preto sa dnes Oravská knižnica Antona Habovštiaka spojila, prostredníctvom online hovoru, s Rozvojovou agentúrou Žilinského samosprávneho kraja, ktorá navrhla spoluprácu v rámci otvorenia centra EUROPE DIRECT Žilinský kraj. Už teraz sa môžete tešiť na zaujímavý program, ktorý približne o mesiac čaká nie len na deťúrence z našich škôlok, ale aj dospelých poslucháčov. Veríme, že pandemická situácia dovolí uskutočniť OTVORENIE centra priamo v priestoroch našej knižnice. Je nám potešením, že spoločne s centrom EUROPE DIRECT Žilinský kraj budeme môcť privítať na pôde knižnice ctených hostí, ktorým je Európska únia veľmi blízka. Viac informácií poskytneme v nasledujúcich týždňoch.

Čítame spolu pod Chočom už 70 rokov.