Literárna Senica Ladislava Novomeského 2023

Záhorská knižnica, Trnavský samosprávny kraj, Mesto Senica, Slovenské literárne centrum a Spoločnosť Ladislava Novomeského vyhlasujú XXXVII. ročník celoslovenskej autorskej súťaže Literárna Senica Ladislava Novomeského 2023.

Michaela Rosová, Marián Hatala, Dominika Moravčíková – to je len niekoľko z mien dnes už úspešných literátov, ktorí sa v minulosti zapojili do celoslovenskej autorskej literárnej súťaže Literárna Senica Ladislava Novomeského.

• Ak tvoríte a zaujíma Vás názor odbornej poroty, chcete si vypočuť rady, ktoré Vám pomôžu byť lepším autorom, zašlite svoje práce do XXXVII. ročníka LSLN 2023.
  • Elektronické prihlasovanie bude spustené 15. júna, uzávierka súťaže je 15. septembra.
  • Kompletné propozície nájdete TU.
  • Organizátormi súťaže sú Záhorská knižnica, Literárne informačné centrum, Mesto Senica a Spoločnosť Ladislava Novomeského Bratislava. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner podujatia.