Knihomoli do aquaparku

Súťaž: Knihomoli do aquaparku 4

Oravská knižnica Antona Habovštiaka v Dolnom Kubíne v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja vyhlasuje regionálnu súťaž kolektívov pre základné školy na podporu čitateľskej gramotnosti „Knihomoli do aquaparku“.

keď kolektív:

• bude navštevovať podujatia realizované Oravskou knižnicou Antona Habovštiaka,
  • bude veľa čítať,

tak najúspešnejší kolektív:

• získa trojhodinový vstup do AquaRelaxu Dolný Kubín úplne zadarmo (v prípade ak vyhrá trieda prvákov, tak získajú vstupenky do AquaRelaxu jednotlivo, každý žiak v triede samostatne v sprievode dospelej osoby.
  • 2. miesto: získa Noc v knižnici s prekvapením.
  • 3. miesto: získa poriadne sladkú odmenu pre celú triedu.
  • + NOVINKA – do súťaže sa môže zapojiť aj jednotlivec, ktorý vyhrá vstup do AquaRelaxu Dolný Kubín úplne zadarmo.

Súťaž trvá od 1. novembra 2024 do 31. mája 2025.
Súťaž je určená pre žiakov 1. a 2. stupňa základných škôl v okrese Dolný Kubín.

Pravidlá súťaže pre kolektívy:

1. Do súťaže sa prihlasujú kolektívy v spolupráci s učiteľmi v priebehu mesiaca október 2024. Na prihlásenie je potrebný menný zoznam žiakov. Po registrácií od nás kolektív získa čitateľskú knižku, ktorú si pani učiteľka uschová a prinesie pri každej návšteve. V čitateľskej knižke bude zapísaný termín návštevy.
  2. Všetci žiaci musia byť registrovanými čitateľmi Oravskej knižnice Antona Habovštiaka, a až potom budú kolektívy zaradené do súťaže. Nezaregistrovaní žiaci získajú čitateľský preukaz za zvýhodnené členské.
  3. Najúspešnejší triedny kolektív musí mať najviac vstupov na podujatie a výpožičiek v knižnici. Na vyhodnotenie súťaže je potrebné poslať zoznam prečítanej literatúry v rámci kolektívu.
  4. Zoznam prečítanej literatúry za daný kolektív je potrebné zaslať na e-mail podujatia@oravskakniznica.sk do 31.05.2025.
  5. Víťaza vyhlásime v júni 2025.

Pravidlá súťaže pre jednotlivca:

1. Na prihlásenie je potrebný platný čitateľský preukaz. Po registrácií od nás získa čitateľskú knižku, ktorú si starostlivo uschová a prinesie pri každej návšteve. V čitateľskej knižke bude zapísaný termín návštevy aj počet vypožičaných kníh.
  2. Vyhrať môže len najlepší čitateľ s najväčším počtom prečítaných kníh.
  3. Víťaza vyhlásime v júni 2025.

Knihomoli do Aquaparku

Pravidlá súťaže (PDF, 67 kB)
Plagát (PDF, 144 kB)

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Gluchová, podujatia@oravskakniznica.sk, 0948 838 261

Oravská knižnica Antona Habovštiaka
kultúrna organizácia Žilinského samosprávneho kraja
Samuela Nováka 1763/2
026 80 Dolný Kubín

LATITUDE: 49° 12′ 31,967” N • LONGITUDE: 19° 17′ 45,316” E
LATITUDE1: 49,2088797681531 • LONGITUDE1: 19,2959212205358

0 Odpovedí

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť do diskusie?
Neváhajte napísať.