Knihovníčka odporúča

Knihovníčka odporúča

Milí naši čitatelia, pokračujeme v našej rubrike „Knihovníčka odporúča“, v ktorej vám pracovníčky knižnice ponúkajú tipy na zaujímavé knižné tituly rôznych žánrov.

Knihovníčka Jožka Drabiňáková z oddelenia beletrie odporúča tieto knižné tituly:

Hamzová Mária: Vysníval som si ťa

Príbeh plný zvratov. Tadeáš príde po tragickej nehode o syna, neverí, že ešte bude môcť normálne žiť, že ho ešte niekde čaká láska. Rozália trpí nenaplneným materstvom. Stretáva človeka, o ktorom sa šíria hrozivé klebety a napriek tomu ju priťahuje. Anna má postihnuté dieťa a jej manžel ju odmieta prijať. Ostáva sama s deťmi a nešťastná. Zmieri sa s osudom a opustí človeka, ktorý ju ponížil? Majú Tadeáš, Rozália a Anna nádej na šťastie a lásku?

Repová Hana: Boh plače potichu

Dvojdielny dojímavý romantický príbeh zo súčasnosti o ľuďoch, ktorých navždy spojilo neviditeľné puto pevného priateľstva. Je úprimnou spoveďou o tom, že na to, aby sme boli v živote šťastní, musíme vedieť predovšetkým dávať.

Hoover Colleen: Všetky tvoje prednosti

Quinn a Graham si navzájom prisahali lásku, veriac, že všetky nepriazne osudu prekonajú spoločne. Dokonalú lásku ohrozuje nedokonalé manželstvo. Životy manželov sa od seba vzďaľujú, sny o založení rodiny sa stávajú nedosiahnuteľnými. Budúcnosť krachujúceho manželstva závisí od plnenia sľubov z minulosti.

Staršie tipy nájdete TU a TU. Sme tu pre vás.