Seminár: Bábätko a ja

Seminár: Bábätko a ja

Milé mamičky, budúce mamičky, babky, staré mamy, tety, sestry aj sesternice! Pozývame Vás na mini seminár s názvom Bábätko a ja. Zo seminára si odnesiete cenné informácie týkajúce sa zdravia mamičky po pôrode a vývoja detičiek.

9. novembra 2023 | 16:00 – 18:00
spoločenská miestnosť knižnice
vstupné: 3 € na osobu.

Naše stretnutie sa bude skladať z dvoch častí.

V prvej časti Vám ukážeme pár trikov, ktoré dieťatku a hlavne mamičke pomôžu zvládnuť prvé tri mesiace spoločného života. Získate vedomosti o tom, ako zvládnuť neštandardné situácie a hlavne získate predstavu o tom, ako spoznáte, že sa Vaše dieťatko zdravo vyvíja. Naše dlhoročné a odborné skúsenosti hovoria, že malé problémy na začiatku života sa postupne transformujú na veľké až obrovské starosti celej rodiny.

V druhej časti seminára sa budeme venovať mamičkám. Často ich trápia rôzne popôrodné poranenia, diastáza a problémy s panvovým dnom. Budeme diskutovať o tom, ako sa starať o svoje telo a zotaviť sa po pôrode tak, aby mali silu na náročnú opateru o dieťa a tiež, aby netrpel ich partnerský život.

Využite výnimočnú príležitosť získať dôležité informácie a podporu v dôležitej fáze materského a rodičovského života. Tešíme sa na vás na stretnutí Bábätko a ja.

Dátum 9. novembra si označte v kalendári a prihláste sa čím skôr, pretože kapacita je obmedzená.

Email na prihlásenie: info@physiotherapy.sk, zenyoravy@gmail.com

Prednášku organizujeme v spolupráci OZ Ženy ORAVA. Prednašajúci: fyzioterapeutka Mgr. Kristína Buľaková PhD., fyzioterapeutka Mgr. Miroslava Šutvajová PhD. a gynekologička MUDr. Petra Turňová.

Tešíme sa na Vás.

Oravská knižnica Antona Habovštiaka
kultúrna organizácia Žilinského samosprávneho kraja
Samuela Nováka 1763/2
026 80 Dolný Kubín

LATITUDE: 49° 12′ 31,967” N • LONGITUDE: 19° 17′ 45,316” E
LATITUDE1: 49,2088797681531 • LONGITUDE1: 19,2959212205358