Súťaž: Stromy a my

Zapoj sa do fotografickej súťaže a získaj šancu vyhrať originálnu cenu!

Oravská knižnica Antona Habovštiaka v Dolnom Kubíne v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja vyhlasuje fotografickú súťaž STROMY a MY.

Termín: 12.10.2021 – 30.11.2021

Súťaž prebieha v dvoch kategóriách:

1. kategória: do 18 rokov
  2. kategória: od 18 rokov

Súťažnú fotografiu s popisom (meno, priezvisko, vek, mailový kontakt, názov fotografie) je potrebné zaslať v elektronickej forme (formát .JPG) na adresu: detske@oravskakniznica.sk. Každý súťažiaci môže do súťaže prihlásiť maximálne 3 súťažné fotografie, ktoré zodpovedajú danej téme.

Súťažné fotografie hodnotí porota, ktorú menujú organizátori súťaže. Najkrajšiu fotografiu v každej kategórii odmeníme originálnym darčekom.

Fotografie prihlásené do súťaže môžu byť bezodplatne použité na propagáciu výsledkov súťaže, zverejnené na stránke https://oravskakniznica.sk/, použité v informačných materiáloch vyhlasovateľa súťaže, prezentované na sociálnych sieťach a v priestoroch knižnice prostredníctvom výstavy súťažných fotografií.

PS: Prosíme, neposielajte fotografie vianočného stromčeka 🙂

Bližšie informácie: Alena Javorková, 043/586 2277, detske@oravskakniznica.sk

Oravská knižnica Antona Habovštiaka v Dolnom Kubíne získava a spracováva osobné údaje v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, európskym nariadením GDPR č. 2016/679 a zákonom č. 126/2015 Z. z. o knižniciach. Účasťou v súťaži udeľujú zúčastnení organizátorovi súhlas so spracovaním všetkých osobných údajov poskytnutých na účel realizácie súťaže, jej vyhodnotenia a komunikácie. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Všeobecné podmienky súťaže (PDF, 76 kB)